Dr. Levine's Magnetic Knee Strap

Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)

2 Manyetik Dizlik + 1 Manyetik Bileklik

. Dizlik: Diz ağrılarının azalmasına yardımcı olur. .Bileklik: Bileğe rahatça oturur, hareketi kısıtlamadan dolaşımı hızlandırarak gerginliği alır ve bilek ağrısını gidermeye yardımcı olur.
. Dizi ve bileği rahatça kavrar ve son derece hafiftir. 
. Her ölçüye uyacak şekilde ayarlanabilir. (Velcrolu).
. Giysilerin altında bile rahatça kullanılabilir.
. Yaklaşık 20 yıldır, diz ağrısı olan kişilere ağrılarının azalmasına yardımcı olmuştur.

Manyetik terapi, günümüzde ABD, Almanya, Japonya, Rusya ve diğer 45 ülkede romatizma, sırt ve bel ağrıları, baş ağrıları, sinüzit ağrıları, , bilgisayar başı rahatsızlığı olan karpal tunel sendrom, omuz sıkışma rahatsızlığı (Bursitis) ve iltihaba bağlı ortopedik ve nörolojik sorunların tedavisinde resmi olarak kabul görmüş bir yöntemdir. 
.Dizlik: Diz ağrılarının azalmasına yardımcı olur.
.Bileklik: Bileğe rahatça oturur, hareketi kısıtlamadan dolaşımı hızlandırarak gerginliği alır ve bilek ağrısını gidermeye yardımcı olur.
.Dizi ve bileği rahatça kavrar ve son derece hafiftir.
.Her ölçüye uyacak şekilde ayarlanabilir. (Velcrolu).
.Giysilerin altında bile rahatça kullanılabilir.
.Yaklaşık 20 yıldır, diz ağrısı olan kişilere ağrılarının azalmasına yardımcı olmuştur.
Tasarımı ve patenti Ortopedi Cerrahı Prof. Dr. Jack Levine'e ait olan Dr. Levine Manyetik Dizlik, bütün önemli medikal dergilerinde yayınlanmış bir üründür. En önemli özelliği de, binlerce kişi tarafından beğenilmiş olmasıdır.

Prof. Dr. Jack Levine (Brookdale Hastahanesi Medikal Merkezi, NY, Ortopedik Cerrahi Bölümü -Emekli- Başkanı) ağrılarınız için birbirinden etkilii manyetik çözümler sunuyor:
Eğer tenis oynarken, koşarken, herhangi fiziksel bir hareket yaparken ya da hareket sonrasında dizinizde ağrılarınız varsa,

Eğer yürürken, koşarken, futbol oynarken ya da dans ederken ara sıra dizinizde zorlanma hissediyorsanız, Dr. Levine Manyetik Güçlü Dizlik bu sorunları aşmanızda önemli bir destekçiniz olacaktır. 
Eğer bilgisayar kullanırken, spor yaparken; tenis oynarken, ev işlerini yaparken bileğinizde ağrı ya da zorlanma hissediyorsanız, Dr Levine Manyetik Bileklik bu sorunlarınızı aşmanızda size yardımcı olacaktır. Kimler kullanabilir?

.Dizlerinde ya da bileklerinde herhangi bir rahatsızlığı olan ya da ara ara hassaslık hisseden,
.Her meslek grubundan,
.Genç / yaşlı herkes,ağrının dinmesi ya da önlenmesinde Dr Levine Manyetik Dizlik ve Bileklik setini kullanabilirler